Bratislavský metalový víkend

Ave maniacs, no neznie to celkom zaujímavo? Realita je tentoraz taká, že nadchádzajúci víkend máme možnosť dva večery po sebe stráviť na kultúre, ktorá je nám blízka. Tak sa poďme pozrieť, čo máme v ponuke.

V sobotu 24.1. privíta klub Randal návštevu z kolísky antiky Grécka, a to v podobe death metalovej hordy Dead Congregation. O podporu a navodenie správnej nálady sa postarajú slovenské kapely, konkrétne death/black metalová stálica z Košíc InferAeon Winds, ktorí sa pohybujú vo vodách atmospheric black metal/dark ambient.

O deň na to sa uskutoční v klube U Očka akcia, ktorej hlavnými protagonistami budú old school death metaloví Skeletal Remains zo slnečnej Kalifornie, ktorí so sebou privezú svojich death metalových súputníkov Morfin, pôvodom taktiež z Kalifornie. O dobrý rozbeh sa postará domáca kapela z Bratislavy, menovite death/black metaloví Gates Of Ptulah.

Takže počas piatku si stíhame osviežiť pamäť, poprípade rozšíriť obzory a niečo napočúvať a cez víkend sa vidíme na koncertoch. Ak by sme sa nevideli, určite sa nahmatáme pod pódiom. Kultúre zdar!

Eventy tu:
Dead Congregation https://www.facebook.com/events/329593380542509
Skeletal Remains https://www.facebook.com/events/1482161235400469

Bratislavský metalový víkend Bratislavský metalový víkend

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *