Bratislavskí rockeri prevalcujú česko-slovenské kluby

Na spoločné česko-slovenské turné vyrážajú MOFOKILLER a SIGNATURE. Koncertná šnúra s dvanástimi zastávkami štartuje 4. marca v domácej Bratislave.

 

Mofokiller len nedávno dokončili svoje turné k debutovému albumu Väzby. „2015 bol divoký – vydali sme album, zahrali sme si s Faith No More v Bratislave a na jeseň išli na turné, ktoré sme si zorganizovali sami a dopadlo to dobre. Tento rok robíme na novom albume, ale hranie sme nechceli vynechať. Preto sme sa dali dokopy s chalanmi zo Signature,“ vysvetľuje Ivo Machalík, basák Mofokiller.

 

„S chalanmi z Mofokiller sme dlhoroční kamaráti. Naše kapely na sebe tvrdo makajú a snažia sa odohrať čo najviac zmysluplných koncertov. Zorganizovať dobré turné nie je vôbec jednoduché. Preto sme sa spojili. Veríme, že nám to spolu bude fungovať,“ reaguje Miroslav Poláček zo Signature, ktorí tiež vydali svoj album Neviditeľní minulý rok a aktuálne pripravujú nový videoklip.

 

Na niektorých koncertoch sa k nim pridajú aj ďalšie kapely. Na príklad na úvodnom koncerte to budú Six Between a Lyssete. „Začíname už tento piatok na domácej pôde. V bratislavskom Randal Clube odpálime veľkú párty, na ktorú všetkých srdečne pozývame,“ dopĺňa Matúš Cíger z Mofokiller.

 

 

 

 

Mofokiller & Signature Tour 2016:

 4.3. BRATISLAVA – Randal Club (Six Between, Lyssete)
 5.3. TRNAVA – ArtClub (Six Between)
18.3. PREŠOV – Pumpa music club
19.3. KOŠICE – Colloseum (Six Between)
26.3. TRENČÍN – Lúč
 2.4. ŽILINA – Kolečko (Jamming with the devil)
 8.4. BRNO – M13
 9.4. PRAHA – Barrock
15.4. OSTRAVA – Chlív 
16.4. NITRA – Čudný Pohľad (Underdose)
29.4. BRATISLAVA – British Rock Stars 
30.4. KANIANKA – Rock Fest

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *