Bratislava zažije noc metalového hororu s Carach Angren

Máte radi metal? Máte radi tvrdý metal? A máte radi horory a radi sa bojíte? Tak by ste už túto stredu večer nemali chýbať v bratislavskom klube Randal. Na svoju najdlhšiu výpravu sa totiž vydalo holandské trio CARACH ANGREN. Počas nej si spravia u nás zastávku 10. júla.

 

Po vydaní úspešného albumu Dance And Laugh Amongst The Rotten sa kapela stáva čoraz obľúbenejšou a počet ich fanúšikov rapídne narastá naprieč celým svetom. Málokto vie totiž zakomponovať hororové príbehy do muziky tak ako táto formácia.

 

Hororové predstavenie holandského tria Carach Angren nebude však to jediné, čo vám čierna streda tento týždeň v Bratislave ponúkne. So sebou si totiž dovedú hneď troch hostí. Spoločnosť na pódiu im budú robiť fínski melodickí deathmetalisti WOLFHEART, blackmetalisti THY ANTICHRIST z Kolubie a nováčikovia na poli melodického blackmetalu, Američania NEVALRA.

 

Ako trefne poznamenali organizátori: „Ak máte pocit, že júl nie je na blackmetalový večierok stavaný, mýlite sa. Príďte sa presvedčiť o opaku 10. júla do bratislavského Randalu a zažite horor na vlastnej koži.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *