Bratislava zažije divočinu v podaní Hollywood Undead už o pár dní

Už o pár dní sa slovenským divákom po roku znovu predvedú americkí HOLLYWOOD UNDEAD. No letný festival zamenia za komornejšiu klubovú atmosféru. Americká rap-rocková formácia sľubuje „frankenštajnovskú divočinu“. Jej členovia sami prirovnávajú štýl, ktorý hrajú, k slávnemu fiktívnemu vedcovi. Johnny 3 Tears, J-Dog, Charlie Scene, Danny, Funny Man a Da Kurlzz sa na slovenské publikum tešia. Na divokej párty v Bratislave zahrajú skladby, ktoré sú niečo medzi industriálnym metalom a bujarým hip-hopom.

„Sme takí hudobní frankenštajni. Hráme niečo medzi industriálnym metalom a bujarým hip-hopom. Hráme však tak, ako to cítime. Do skladieb vkladáme všetku našu frustráciu zo sveta, ktorú vieme odfiltrovať len muzikou. Povedali sme si, kašleme na všetkých, kašleme na hranosť v rádiách, nechceme nálepku šťastia, keď šťastní nie sme. Chceme byť čisto autentickí,“ vraví jeden z členov Hollywood Undead J-Dog.

Kapela je známa invenčným štýlom. Aj napriek tomu že vystupujú v maskách, fanúšikovia nie sú ochudobnení o žiadnu emóciu. Divoká šou v jej podaní, to je zmes rocku, rapu a metalu, doplnená o tanečné a alternatívne prvky. Energická šou, ktorá rozhýbe aj tých najodolnejších koncertových postávačov. Už pri prvých tónoch nebude ľahké sa udržať na jednom mieste a pri hitoch ako We Are či  Everywhere I Go to už bude poriadne divoký zážitok.

 

„To, čo hráme, je možno na prvý pohľad agresívne, ale má to hĺbku. Skladbami chceme vyjadriť, že krása často vzniká z ohavnosti. My ju ťaháme z temnoty. Chceme, aby to naši fanúšikovia cítili rovnako. Náš koncert sa bude páčiť každému, kto žije, je, spí a dýcha ako Hollywood Undead,“ sľubuje Johnny 3 Tears.

Bratislava zažije divočinu v podaní Hollywood Undead už o pár dní

Spolu s Holywood Undead vystúpi ako predkapela aj americká skupina ATILLA. Metalcoreová partia z Atlanty má zatiaľ na koncertoch pozitívne ohlasy. „Sme radi, že sa fanúšikom páči aj náš predskokan –  deathcorová kapela Attila. Pre nás je táto šnúra po Európe ohromným zážitkom a verím, že aj pre fanúšikov. Na Bratislavu sa už veľmi tešíme,“ uzatvára J-Dog.

Nenechajte si ujsť výnimočnú šou už 6. apríla v bratislavskej Refinery Gallery. V predaji sú aj posledné VIP vstupenky na miesta so skvelým výhľadom a občerstvením v cene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *