Bon Jovi sa chce novým albumom vrátiť ku koreňom

BON JOVI vydal nový singel ako predzvesť pripravovaného albumu. This House Is Not For Sale je skladba, ktorej bol dopriaty aj videoklip a nesie rovnaké meno ako album, na ktorom ju budeme môcť nájsť.

 

Nová doska vyjde v spoločnosti Island/Universal Music Group, keďže sa kapela po viac ako tridsiatich rokoch rozišla s vydavateľstvom Mercury. „Mám toho veľa o čom písať. Verte mi, nová nahrávka je dobrá. Je to niečo, na čo budeme veľmi hrdí, keď to dáme von,“ hovorí frontman kapely Jon Bon Jovi o novom materiáli.

 

This House Is Not For Sale bude prvým albumom bez Ricieho Samboru, ktorý z kapely odišiel krátko po vydaní albumu What About Now v roku 2013. V súčasnosti kapelu tvoria okrem Jona Bon Joviho David Bryan, Tico Torres, Hugh McDonald a Phil X. Producentom albumu je opäť John Shanks.

 

Na novom albume, ktorý by mal vyjsť 21. októbra, sa chce kapela vrátiť ku svojim koreňom. „Nahrávali sme v rozličných časoch a na rôznych miestach v štúdiu. To sa už nedeje,“ vysvetľuje spevák. „Vrátili sme sa na miesto, kde sme strihali Runaway v 1982, kde som zvykol zametať podlahu a nosiť kávu.“


Použité zdroje:
teamrock.com, ultimateclassicrock.com
Foto: teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *