Blíži sa nám konečne aj nový album Powerwolf?

Nemecká vlčia svorka POWERWOLF tiež patrí medzi tých, ktorí na tento rok avizovali príchod nového albumu. Ale zatiaľ všetko dávali iba v náznakoch typu, že sú v štúdiu a pracujú alebo že informácie budú už čoskoro. A zrazu je tu niečo viac. Zobrali to z úplne iného konca, ako je zvykom. Zatiaľ totiž nezverejnili názov albumu, no rozhodli sa postupne dávať von mená jednotlivých skladieb.

 

Tip, ako by sa mohol volať nový album Powerwolf? Nikto nevie. Žiadny náznak novovydanou skladbou, všetko držané v tajnosti. Samozrejme, okrem informácie, že sa novinky dočkáme tento rok a už avizovaného turné k nej. Hoci kedysi skôr bývalo zvykom dať von aspoň jednu skladbu, prípadne poskytnúť meno nadchádzajúcej nahrávky, v poslednom čase veľa kapiel skôr takéto veci tají do poslednej chvíle. A nemeckí vlci asi nebudú výnimkou.

 

Aktuálne všetko zobrali z úplne iného konca a pokračovateľa Blessed & Possessed z roku 2015 sa rozhodli predstaviť svetu iným spôsobom, ktorým stále nechajú pracovať fantáziu fanúšikov. Prostredníctvom svojho Instagramu, ale aj Facebooku, odhalili názov prvej skladby, ktorá sa bude nachádzať na zatiaľ bezmennom albume. No a v najbližších dňoch by mali prísť ďalšie.

 

Zatiaľ zverejnený názov piesne znie Fire & Forgive. Kapela ho uviedla s číslom jeden, preto je pravdepodobné, že ako budú uverejňovať mená skladieb, také bude poradie aj na finálnom produkte. Alebo by práve toto mohlo byť i pomenovanie nového albumu? Nechajme sa prekvapiť.

Blíži sa nám konečne aj nový album Powerwolf?

Mohol by byť toto aj názov celého albumu?


Použité zdroje:
Foto: metalnexus.net, instagram.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *