Black Veil Brides robia na novom albume

Rok sotva začal a s albumami či prácami na nich nastala doslova prietrž mračien. Mnoho hudobníkov je produktívnych a pokiaľ už nemajú za tento rok vonku album, potom ho budú mať alebo je naplánovaný na blízku dobu. Výnimkou nie sú ani BLACK VEIL BRIDES. Tí oznámili práce na novej nahrávke už minulý rok, avšak ako sa vyjadril spevák Andy Biersack, nemienili ísť do štúdia, kým nebudú mať napísané texty. Fotografia, ktorú nedávno uverejnili na Instagrame a kúsok jedného riffu dokazujú, že sú už v nahrávacom procese.

Sedem sekúnd trvajúci riff, na ktorom vo videu evidentne vidno pracovať Jakea Pittsa aj Jinxxa, viacerí ľudia zhodnotili ako niečo, čo znie veľmi podobne Pantere. Je ale otázne, ako bude znieť celý výsledok.

V poradí piaty album však nie je jediným počinom, čo nám tento rok od mladých rebelov prinesie. Andy Biersack má v pláne vydať prvý sólový album, kde sa predstaví pod menom Andy Black. Zatiaľ pod týmto pseudnymom vydal jednu skladbu s názvom They Don‚t Need To Understand. Štýl pesničky sa výrazne odlišuje od nahrávok s Black Veil Brides.

Andy sa minulý rok v niekoľkých rozhovoroch zmienil, že na sólovom albume spolupracoval s niekoľkými inými interpretmi, ako sú napríklad Gerard Way (ex-My Chemical Romance), Rian Dawson (All Time Low) a niekoľkí ďalší. Podľa Biersacka by nahrávka mala vyjsť v začiatočných mesiacoch tohto roka. Zatiaľ však nie je známy ani len jej názov, nieto presný dátum vydania. Podľa všetkého to však bude skôr ako kapelový počin, nakoľko práce na nej prebehli skôr.

 

S názvom a dátumom je na tom podobne i piata štúdiovka BVB. Známe je len to, že už na nej robia. Kedy sa jej presne dočkáme, ako sa bude volať, čo bude obsahovať, tak na to si musíme počkať. Jediný náznak smeru je spomínaný riff. Zatiaľ posledný album kapely vyšiel v roku 2014 pod rovnomenným názvom Black Veil Brides.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *