Black Sabbath dávajú opäť o sebe vedieť singlovým box setom

Supersonic Years – The Seventies Singles Box Set. To je názov najnovšieho počinu, ktorí prinesú na trh zaslúžení dôchodcovia BLACK SABBATH. Ako už naznačuje názov tejto kompilácie, ide o box niekoľkých vinylových diskov, na ktorých nájdete single kapely Black Sabbath zo sedemdesiatych rokov. Vydanie celej tejto parády je naplánované na 8. júl u BMG.

 

„My sme prvotne ani nezamýšľali urobiť singel,“ povedal Iommi pre Disc And Music Echo v roku 1971, „ale po tom, čo sme dokončili album, skladba Paranoid bola dostatočne krátka na to, aby sa stalo „trailerom“ na celú platňu. Nečakali sme, že to niečo zmení. Nešli sme do štúdia, aby sme robili single. Robili sme iba dlhohrajúce dosky. Ak je však medzi nahrávkami niečo vhodné, určite to berieme do úvahy.“

 

A napriek týmto slovám tu dnes máme bohatý výber singlov, ktorý bude určite veľmi úspešný. Spomínaný box bude totiž obsahovať až desať sedempalcových dosiek s hitmi ako Iron Man, Paranoid, Electric Funeral, Sabbath Bloody Sabbath a mnoho ďalších, všetky remastrované Andym Pearceom. Navyše každý singel obsahuje aj ultrararitné či exkluzívne farebné obaly. Čo sa týka exkluzivity tohto setu, určite ho ešte atraktívnejším urobí päť raritných úprav skladieb, ktoré tu nájdete. A vo vnútri setu, samozrejme, o nich nájdete aj podrobné poznámky. Takže neváhajte a box set si už teraz predobjednávajte, kým nie je neskoro.

https://youtube.com/watch?v=OcEdIFvG6Dk

Zoznam skladieb Supersonic Years – The Seventies Singles Box Set:

 

Disk 1: Evil Woman (Don’t Play Your Games With Me) / Wicked World

Disk 2: Paranoid / The Wizard

Disk 3: Iron Man (Single Edit) / Electric Funeral

Disk 4: Tomorrow’s Dream / Laguna Sunrise

Disk 5: Sabbath Bloody Sabbath (Edited Version) / Changes

Disk 6: Am I Going Insane (Radio) (Single Edit) / Hole In The Sky

Disk 7: Gypsy / She’s Gone

Disk 8: It’s Alright / Rock ‘N’ Roll Doctor

Disk 9: Never Say Die / She’s Gone

Disk 10: Hard Rock (Single Edit) / Symptom Of The Universe (German Single Edit)


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *