Billy Talent s novým klipom k Afraid Of Heights

Kanadská pýcha punk-rocku BILLY TALENT má momentálne kopec roboty s koncertovaním a blíži sa aj dátum vydania ich piateho štúdiového albumu (ak nepočítame výberovku Hits!, v tom prípade pôjde o album s číslom 6) s názvom Afraid Of Heights, ktorý vyjde 29. júla. Kapela už dávnejšie vydala oficiálne audio k rovnomennej skladbe, aby pred pár dňami prišli s parádnym klipom.

 

Celý album bude o boji, problémoch, priateľstve, vernosti, tlaku spoločnosti a zapadnutí do nej, nasledovaní svojich snov, o láske a vnímaní sveta okolo nás a hlavne o sile rock n‘ rollu. Navyše to bude prvý album, kde sa nezúčastní jeden zo zakladajúcich členov kapely, a teda bubeník Aaron Solowoniuk trpiaci viacnásobnou sklerózou, ktorý si dal od kapely pauzu na dobu neurčitú. Nahradil ho Jordan Hastings z Alexisonfire.

Vo videu sa snaží skupina Daredevilov (nemôžete tvrdiť, že sa táto podivná SBS na komiksového hrdinu nepodobá) polapiť viacero rovnakých ženských subjektov a dostať ich pod zámok. Produkcia je oproti predošlým video kúskom kapely o poznanie vyššie a klip sa k textu v metaforickom význame hodí dokonale. Ešte pred ním kapela vydala lyric video k hitovke Louder Than The DJ ako poctu všetkým rockovým kapelám a žánru ako takému. Obidve skladby sú už zaradené aj v setliste na pódiách spolu s otváračkou albumu Big Red Gun.

Celý tracklist albumu:

1. Big Red Gun 
2. Afraid Of Heights 
3. Ghost Ship Of Cannibal Rats 
4. Louder Than The Dj
5. The Crutch 
6. Rabbit Down The Hole
7. Time-bomb Ticking Away 
8. Leave Them All Behind 
9. Horses & Chariots 
10. This Is Our War 
11. February Winds
12. Afraid Of Heights (Reprise)


Použité zdroje:
Foto: jpc.de

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *