Billie Joe Armstrong zakladá novú kapelu

Frontman ikonických GREEN DAY si nikdy nedá pokoj. Billie Joe Armstrong už mal okrem Zeleného dňa aj nejaké tie iné projekty a teraz prichádza s ďalším. Je ním kapela s názvom THE LONGSHOT.

 

No a kto sú vlastne The Longshot? Samozrejme, Billie Joe sa veľmi neodklonil od toho, čo robil a robí u Green Day, pretože aj jeho ďalšia skupina je v znamení punku. A keď si ich vypočujete, prídete na to, že znejú dosť podobne ako kedysi starí dobrí Green Day. Alebo sa to možno len zdá pre familiárny hlas za mikrofónom.

 

Čo sa týka členov, je jasné, akú funkciu má Billie Joe. Okrem neho sa tu nachádza aj ďalší človek, ktorý má dočinenia so Zeleným dňom. Je ním basgitarista Jeff Matika. Ten od roku 2009 funguje s Green Day ako člen na turné. Za bicími je David S. Field a s gitarou im pomáha Kevin Preston.

 

Debutovali koncertom v Oaklande v Kalifornii. Okrem toho ešte na seba upozornili vydaním EP obsahujúcim skladby Taxi Driver, Love Is For Losers a Chasing A Ghost. Všetky tri skladby sú v rock n‘ rollovom duchu a určite vás dostanú. 


Použité zdroje:
Foto: punknews.org

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *