Bezkonfliktná pogovačka v klube Randal (fotogaléria)

Druhý septembrový piatok zorganizovali chalani z KONFLIKTU chrumkavú pogovačku v Bratislave. Po sezóne open air koncertov sme sa po lete presunuli opätovne na klubovú scénu a začalo sa skákaním, hopsaním a pivkom priamo v žiari reflektorov Randalu.

Na zahriatie si 8. septembra Jury a spol. zavolali víťazov druhého ročníka Rockovej Maturity z kategórie Rock & Pop, mladíkov z BULLET HOLES. Tí predviedli na pódiu príjemný hard rock, vyplnený hlavne vlastnou tvorbou a zopár cover čerešničkami. Prítomní návštevníci hlavne v prvej polovici setu odolali muzike a venovali sa svojim pivkám pri bare. Ich škoda. Mládežníci si svoje vystúpenie užívali a celkom pohodovo využili svoj čas. Verím, že ešte budeme o “Dierkach po guľkách” počuť.

Samozrejme, ako zazneli prvé akordy Konfliktu, akoby švihnutím čarovného prútika sa bar vyprázdnil a pod pódiom začala pogovačka, akú vídame na koncertoch týchto punkerov pravidelne. Zahrali prierez celou svojou tvorbou, čiže niektoré pesničky konkurovali vekom aj účastníkom šantenia. Ich program dopĺňal Fučo alias Mariňák, známy temný stand up komik.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *