Beštia Iron Maiden sa vracia do Európy

Asi sme to všetci očakávali. Keď sa heavymetalová stálica IRON MAIDEN vyberie na turné, iba tak ju niečo nezastaví. Pravdepodobne ohlásením ďalších termínov turné Legacy Of The Beast Tour, ktoré sa v lete vracia do Európy, nevyvolali mnoho prekvapených reakcií. Určite však vyčarili radostný úsmev na tvárach mnohých fanúšikov.  

 

U našich susedov v Česku, kde sme už na koncertoch ako doma, sa Iron Maiden predstavia 7. júla 2020. Svoju šou privezú do pražského Sinobo Stadium, ktorý väčšina z nás určite ešte stále pozná pod názvom Eden Arena. Do stovežatého mesta sa železná panna vracia dva roky od svojho vystúpenia na Letňanoch.

 

Doposiaľ Iron Maiden v rámci turné Legacy Of The Beast Tour, ktoré odštartovalo minulý rok, navštívili tridsaťdeväť štátov. Ich koncertov sa zúčastnili skoro dva milióny fanúšikov a na legendárnom festivale Rock In Rio v Brazílii hrali pre takmer sto tisíc ľudí.

 

„Doteraz sme sa mali na turné Legacy fantasticky a reakcie na javiskovú šou a na všetky šialené rekvizity, ktoré sme predstavili, boli všade fenomenálne. Celá skupina si užila mnoho zábavy a sme naozaj nadšení, že sa vraciame do Európy, kde oslovíme ešte viac fanúšikov,“ hovorí Bruce.

 

Na pripravovaných koncertoch budú znieť hity kapely, obľúbené skladby fanúšikov, ktoré bude kapela vyberať z celej svojej kariéry. Každý si príde na svoje – či už verný fanúšik Maidnov, alebo iba príležitostný koncertný návštevník.

 

Špeciálnymi hosťmi turné budú austrálski rockeri AIRBOURNE a LORD OF THE LOST z Nemecka, ktorí hrajú gotický a industriálny metal. Pripravte sa na predvianočné nákupy. Vstupenky prídu do predaja už 15. novembra, teda tento piatok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *