Besnenie Zbojníkov Vol. 4 už túto sobotu v Bratislave

Od posledného zbojníckeho besnenia už uplynul rok aj niečo. Bratislavské cesty sú stále rovnako rozbité, voda v Dunaji stále tečie rovnakým smerom a čivavy sa stále tešia na svoj Ples v opere. Takže od minuloročnej akcie zvanej Besnenie Zbojníkov Vol. 3 nám Catastrofyc Crew pripravili zmenu, hlavne čo sa miesta konania týka.

 

Už túto sobotu 19. marca prepukne zbojnícke besnenie a rabovanie v bratislavskom klube Fuga a tešiť sa môžete okrem usporiadateľov CATASTROFY aj na ich dlhoročne spriaznené kapely. Ale viac už o tom sám Hrdlorez Boris: „Rok sa zišiel s rokom a Catastrofyc Crew sa hlási s ďalším pokračovaním úspešnej klubovej estrády. Okrem živých zbojníkov, s ktorými si zakrepčíš hneď pri bráne, ťa čakajú vecné ceny od zúčastnených kapiel v sedláckej tombole. Hoci Fuga sídli v priestoroch podobných hladomorni, hladom nikto trpieť nemusí, pretože tu bude (v celom chotári známy) Axel s jeho neprekonateľnými vegánskymi Axelburgermi.“

 

Mnohým by už toto stačilo na dokonalý večer, každopádne zahrajú telesá ako TENDENCIE, čo sú vážsky muzikanti hrajúci priamočiary „hardkorpank“, čo ti v dvojminútových songoch vykričí do ksichtu všetko podstatné. Majtov duňák ti potom hodí hlinu na hrob.

 

Tak, ako lesom na Záhorí kraľujú 30-metrové borovice, tak celému záhoráckemu podzemiu vládnu potkani BLIND RÄTTVISA a ich striktný „hardkorpank-treš“.
 

Tehly v práčke, šutre padajúce po plechovej streche, ohňostroj hodený do kontiša, to sú KAAR. Absolútna skaza, takzvaný instantný ancikrizmus z Prahy. 
 

Cítiš slnko, cítiš pivo a brčko, cítiš skejty, surfy, Kaliforniu? Táto trashová tsunami sa ale nevalí od mora, ale z hôr Krkonošských v podobe kapely EXORCIZPHOBIA.
 

A na záver CATASTROFY, primitívna zábavová kapela s infantilnými textami. Taký zbojnícky Manowar.
 

Po každej kapele nasleduje „sedlácka“ tombola o veci tej-ktorej kapely, neopúšťajte preto priestor pod pódiom. Organizátori sa tešia na všetkých zbojníkov už túto sobotu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *