Besnenie zbojníkov už túto sobotu

Ave maniacs. Dáva sa do pozornosti, že veselá cháska zbojníkov zvaná CATASTROFY pre Vás pripravila tretiu edíciu eventu zvaného BESNENIE ZBOJNÍKOV. Všetko podstatné sa uskutoční v Bratislave v hudobnom klube U Očka už v sobotu 21. februára a čo všetko sa tam bude diať, sa dozviete priamo z riadkov, ktoré som si požičal z facebookovej stránky eventu, nakoľko zbojníci to napísali tak úžasne, že sa k tomu nedá nič dodať. Tak sa poďme na to spolu pozrieť, čo že nás to len Booože čaká…

CATASTROFYC CREW sa aj tento rok postará o zbojnícku veselicu nummer drei. Živí zbojníci ťa roztancujú už na bráne, vnútri nájdeš vegaburgre a medzi kapelami môžeš vyhrať všakovaké vecné ceny v tombole.
Vo februári vychrachlíme von náš nový a zároveň prvý longplej album s názvom Zbojnícky tanec, a práve v deň tejto akcie bude dátum ,,oficiálneho vydania,,. Nebudeme ho krstiť! Budeme ho oslavovať jak narodenie Kazimíra a vy sa môžete pridať.

K narodeninám prídu zavinšovať kamoši z kapiel:
BLIND RÄTTVISA – Záhorácki junáci z lesov borovicových. Tvrdé jadro mixnuté pankom a štipkou trešu je recept na odzemkové skoky cez vatru. Vatra nebude, ale kotol určite. Tento rok vydávajú rovnako ako my nový album a za nás môžeme povedať, že ťa to posadí na prdel a naživo vystrelí na nohy a nebudeš môcť prestať pogovať.
https://www.facebook.com/blindrattvisa
http://bandzone.cz/blindrattvisa

EXORCIZPHOBIA – Českí lumpovia z Krkonošskej vrchoviny. Fenomén v Československom trešovom andrgraunde. Albumy, EPčká, split s LAHAR a množstvo koncertov s hviezdami zo sveta – M.O.D., Wehrmacht, Bonded by blood… Čo viac chceš? Príď sa presvedčiť na vlastné uši a kožu v mošpite.
http://bandzone.cz/exorcizphobia
https://www.facebook.com/pages/EXORCIZPHOBIA/155262285317

HUMAN HUMUS – Tatranská smršť grajndových drevorubačov. Jednotka žánru v šírom chotári. V truhlici schovávajú úspešný album Dirty Filthy Mess a zápisky z niekoľkých turné po Európe vrátane ruskej divočiny. Nechaj sa ohlodať až na kostnú dreň!
http://bandzone.cz/humanhumus
https://www.facebook.com/HumanHumus

Zahráme si aj my CATASTROFY – zbojnícka chasa od Dunaja.
http://bandzone.cz/catastrofy
https://www.facebook.com/catastrofy

Brána: 19:00; Štart: 20:00; Vstup: 4€, AKCIA JE NEFAJČIARSKA, Ďakujeme ohľaduplným fajčiarom, že fajčiť budú vonku!

Kedže akcia je v sobotu, tak žiadne výhovorky o práci a vstup 4 euri je už priam zadarmo. Tak príďte podporiť tento veselý zbojnícky spolok a ich hostí, ochutnať Axelove vegaburgere, kúpiť fungel nové tričká, ešte horúce z výroby, alebo nejaké to nové CeDlo a možno aj niečo vyhráte v tombole. Určite bude skvelá zábava, tak sa pridajte svojím dielom, rád sa tam s vami stretnem.

Besnenie zbojníkov už túto sobotu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *