Belphegor a Suffocation sa znova prejdú po Európe

Všetci si mysleli, že po odohratí európskeho a následne aj amerického turné sa kapely BELPHEGOR a SUFFOCATION na istý čas stiahnu z pódií a budeme sa môcť tešiť na nahrávanie sľúbeného nového materiálu z dielne kapely Belphegor. Na to si ale budeme musieť ešte chvíľu počkať. Dôvod na radosť máme ale i napriek tomu.

 

Obe kapely sa rozhodli vrátiť do Európy a celú ju na jar opäť zahaliť na niekoľko týždňov do nekonečnej temnoty. K čiernemu ťaženiu sa tento raz pridá aj poľská formácia HATE. A keďže sa kapely rozhodli navštíviť tento raz miesta, ktoré sa na zoznam prvej časti turné nedostali, dôvod na radosť sa stáva čoraz výraznejším.

 

V uplynulom roku si Belphegor a Suffocation strihli spolu slušný počet koncertov. A očividne sa im to zapáčilo. V závere svojho jednomesačného turné naprieč Amerikou tieto kapely potvrdili, že spoja svoje sily ešte raz a uskutočnia ešte jednu európsku šnúru. Koncerty kapely naplánovali na február a marec 2020. Organizátori tvrdia, že milovníci extrémneho metalu si nemôžu priať nič viac ako deathmetalových amerických vynálezcov slamu, krvilačných rakúskych čarodejníkov a poľských kozlov. Ak súhlasíte, nemali by ste 1. marca 2020 chýbať v prvých líniách pod pódiom v košickom Collosseu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *