Beast In Black zahrnuli do druhej časti turné aj Bratislavu

Fínska metalová senzácia menom BEAST IN BLACK nedávno ukončila turné na podporu svojej aktuálnej dosky From Hell With Love. Po festivalových aktivitách, ktoré zahŕňajú aj Rock Pod Kameňom v Snine, sa rozbehne druhá časť šnúry. Tá zasiahne pre zmenu západ, konkrétne Bratislavu. V sobotu 16. novembra bude Ateliér Babylon svedkom naozajstnej heavymetalovej nakladačky.

 

Netreba dlho váhať nad kúpou vstupenky, pretože prvá polovica turné bola z veľkej časti vypredaná. Záujem o túto kapelu je dosť veľký. Jedným z dôvodov je charizmatický vokalista gréckeho pôvodu Yannis Papadopoulos, ktorý disponuje miestami zamatovým a miestami poriadne ostrým hlasom. Ďalším dôvodom môže pokojne byť aj spojenie heavy metalu z 80. rokov a syntetizátorov. Je to ako keby ste sa vrátili 34 rokov dozadu do doby, keď svetu vládli kapely ako Judas Priest, Iron Maiden alebo Accept.

 

Špeciálnym hosťom turné budú epickí romantici MYRATH z Tuniska, ktorí sa u nás tiež tešia nemalej popularite, a to predovšetkým u ženského publika. Ak sa chcete stať súčasťou From Hell With Love Tour 2019, tak neváhajte a utekajte 16. novembra do Bratislavy, do ateliéru Babylon.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *