Battle Beast naplnil Randal (fotogaléria)

6. apríla sa v bratislavskom klube Randal stretli metaluchtiví fanúšikovia európskeho power metalu. Je pravdou, že prvá predkapela prišla až spod hory Fuji, z Japonska, ale zvyšok aktérov už bol čírou európskou záležitosťou.

 

Pekne po poriadku. Keď o 19:30 nastúpili „japončíci“ z kapely GYZE, ešte nič nenasvedčovalo nadpriemernej návštevnosti. Aj keď treba uznať, mali v publiku aj verné fanúšičky z našej domoviny. Ich melodický death metal sme naposledy mohli počuť v lete na festivale More Than Fest a tentokrát sa v nepozmenenej zostave predstavili aj na klubovej scéne. K záveru ich setu sa už „randálpľac“ mierne pozapĺňal a chalani dostali vcelku príjemný aplauz.

 

Kúsok po dvadsiatej už zaznel germánsky power metal. MAJESTY prišli predstaviť svoj tretí štúdiový album  Rebels. Ľudkovia pod pódiom už boli trošku rozskákaní a chalani od Majesty doliali do davu ďalšiu energiu.

 

Po pol desiatej konečne prišla fínska beštia a neľútostne začala trhať aj posledné kúsky z každého prítomného. Potešení boli všetci návštevníci, ktorí merali v štvrtkový večer cestu do Randalu a užili si fajnovú dávku príjemného metalu prekladaného občerstvením z „randálbaru“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *