Basinfirefest sa presúva na rok 2021

Asi už tušíte, o čom budeme informovať v nasledujúcich riadkoch. Vláda Českej republiky tento rok v lete nepovolí žiadne festivaly v rámci bezpečnostných opatrení. Takže aj organizátori Basinfirefestu musia pristúpiť k jeho preloženiu na rok 2021. Ani netušíte, ako ich to mrzí. Obzvlášť v situácii, kedy sa po dvoch rokoch nekonania festivalu vrhli na tvorbu jeho novej kapitoly so všetkými silami, ktoré mali.

Ale nebuďme smutní a sústreďme sa predovšetkým na to, aby sme túto šialenú dobu v zdraví prežili a aby sme sa na lúke pri Spáleném Poříčí o rok skutočne zišli. Dôvody na to budú.

Ak sme považovali tento ročník za „zahajovací“, majte na pamäti, že o rok sa chystajú organizátori dupnúť do pedálov na plný plyn a ukázať vám, fanúšikom, už kompletnú verziu festivalu. Samozrejme, jednania už prebiehajú. Snažia sa udržať tohtoročný nabušený line-up aj pre rok 2021. Popri tom ale očakávajte ďalšie rozšírenia festivalu. Nie len o nové mená na pódiu, ale pridudne aj štvrtý festivalový deň.

Nový termín Basinfirefestu je 24. – 27. júna 2021 a doteraz zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti.

V pondelok, 11. mája, vám prinesieme doplňujúce informácie, ako treba postupovať pri žiadosti o vrátenie vstupeniek. Organizátori ale veria, že vám dali dobré dôvody na to, aby ste si lístky nechali a vyjadrili tak podporu festivalu. Budú to potrebovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *