Awesome Mr. Powerwolf majú nové EP

Awesome Mr. Powerwolf, partička piatich muzikantov z Dánska, len pred pár dňami vydala svoje EP s názvom „Wake Up“, ktorý obsahuje štyri skladby. Títo rock n‘ rolloví nadšenci mixujú modernú energiu s „old schoolovými“ melodickými gitarovými riffmi – je to skrátka nářez ako sa patrí!

Dánska kapela z mestečka Sorø, ktorá sa momentálne usadila v hlavnom meste, bola založená gitaristom Simonon Stenbaekon a spevákom Rasmusom Cundellom v roku 2008. Ich zámer bol prostý – hrať rock n‘ roll inšpirovanými modernou dobou. „Let’s Make It a Friday“ bol názov dema, po ktorom nasledovala dlhá pauza, aby sa činnosť kapely obnovila v roku 2012. Dlhé skúšanie, zbieranie a skladanie materiálu prinieslo svoje ovocie v podobe spomínaného EP. 

Awesome Mr. Powerwolf je považovaná za jednu s najlepších kapiel vo svojom žánri a zároveň je jednou z NAJ live zoskupení v Dánsku. Prezradíme, že moderní rockeri práve pracujú na novom albume, detaily prídu čoskoro. 

Awesome Mr. Powerwolf tvoria:
Simon ”Gnu” Stenbaek – gitara
Jonathan ”Bam” Lemoine – gitara 
Rasmus Cundell – spev
Kasper Rebien – bicie
Nicholas ”Randy” Tesla – basa

Awesome Mr. Powerwolf majú nové EP

EP si môžete zdarma vypočuť a stiahnuť na http://www.awesomemrpowerwolf.dk a info o kapele nájdete na https://www.facebook.com/mrpowerwolf.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *