Avenged Sevenfold späť v štúdiu s novým bubeníkom

Od posledného albumu týchto drsných pánov ubehli dva roky, ale určite počas nich neboli leniví. Tieto pilné včeličky sa nedávno zapojili do projektu hry Guitar Hero Live, zatiaľ čo M.Shadows sa stihol zúčastniť konkurzu na zombie v pokračovaní hry Call of Duty: Black Ops III. Popritom ešte koncertovali na turné k Hail To The King.

 

A predsa v poslednom čase fanúšikov prekvapili hneď dvakrát. Šok prišiel, keď na svojej oficiálnej stránke informovali o rozdelení ciest s terajším bubeníkom Arinom Ilejayom. Ilejay bol s kapelou päť rokov, zjavne však nedokázal zaplniť medzeru po Sullivanovi a prišiel čas nahradiť ho. Meno nového bubeníka zatiaľ stále neprezradili. Zmienili sa však, že ho už majú a nepotrebujú viac nikde hľadať.

 

Posledným boomom sa v týchto dňoch stala hlavne správa, ktorá začala kolovať po webe rýchlosťou blesku. Netopiere naokolo pištia, že Sevenfolďáci sú späť v štúdiu a makajú na novej doske! Ako sa zmienili, vraj už na čerstvých materiáloch pracujú niekoľko mesiacov, ba dokonca majú napísaných niekoľko skladieb. Všetko teda nasvedčuje domu, že dodržia tradičný trojročný odstup medzi albumami a budúci rok sa dočkáme ich siedmej štúdiovej petelice.

 

AVENGED SEVENFOLD rozhodne vedia, ako všetkých naokolo udržať v napätí. Preto určite bude zaujímavé sledovať konečné rozlúsknutie záhady nového bubeníka spolu s tým, čo asi deathbat na svojich blanovitých netopierích krídlach do našich uší prinesie tentokrát. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *