Avenged Sevenfold majú nové video This Means War

Skupina Avenged Sevenfold pustila na verejnosť video k skladbe s názvom „This Means War“. Song je z ostatného, šiesteho, albumu „Hail To The King“.

Pri počúvaní musí byť každému jasné, ktorou skladbou je This Means War inšpirovaná a spevák M. Shadows to ani nepopiera. Je to Sad But True od skupiny Metallica.

Gitarista skupiny Synyster Gates vraví: „Chceli sme naozaj úderné, na riffe založené intro. Ale také, ktoré rešpektuje náš prístup dvoch leadrov. Je to paráda, ako zapadá do pomalého groove skladby a pritom je úderné ako kladivo.“

„Tento song je pre mňa jedným z najobľúbenejších. Je naozaj zábavné sledovať ľudí pri počúvaní This Means War aj preto, že song vystihuje vibrácie na celom albume. Keď ľudia počujú This Means War, tak ich to núti k pohybu a neprestať. Niekedy sa stane aj pri viac progresívnych skladbách, že počas hrania tá energia vyprchá. Ale pri This Means War je energia stále tu.“

Na porovnanie si dáme aj klasiku Sad But True, ktorú nahrala Metallica v roku 1991 na albume Black Album. V roku 1992 bola vydaná aj ako singel.

Dajte nám v komentároch vedieť, ktorá skladba sa vám páči viac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *