Avatar o pár dní vyrážajú na európsku časť turné

Čo si predstavíte, keď sa povie AVATAR? Modré humanoidné mačkovité šelmy z oscarového filmu Jamesa Camerona? Alebo tak, ako stále viac metalistov, švédsku avantgardnú kapelu hrajúcu melodický death metal so špecifickou cirkusovou šou, s mlčanlivým, večne zamysleným dredatým kráľom Jonasom v úzadí a v popredí s klaunom Johannesom Eckerströmom, ktorý ťahá za nitky v celom Avatar Country?

 

Pokiaľ je to u vás druhý prípad, máme dobrú správu. Od 16. januára šľachta Avatar Country vyráža na World Tour 2019. Ministerstvo informácií hlási desiatky zastávok po celej Európe, pričom z Antverp, Nantes a Osla už dokonca poslali poslov so správami o vypredaní osláv. Inšpiráciou zrejme bol aj oznam o bohatstve Avatar Country, keďže krajina žne hojnú úrodu, čo zabezpečuje nesmrteľnosť nielen štátu, ale i jeho panovníkovi. Ale každý príbeh má svoj koniec a kým sa po slávnostiach zavrú brány AC, veľmoži vás pozývajú na nezameniteľnú šou dvornej kapely. Žiaľ, žiadne slovenské mesto sa do výberu miest opijášov nedostalo. Stále je však niekoľko miest, kde poprední predstavitelia AC zavítajú a sú k nám relatívne blízko. Napríklad 31. januára vystúpia v Szenne vo Viedni, zatiaľ čo 1. februára potešia ľud v Hale Euronics v Zlíne a 4. februára v budapeštianskom A38.

 

Zostáva si už len vybrať, kde sa pripojíte k procesii a pod dozorom Johannesa, ktorý by sa dal pokojne nazvať aj ministrom zábavy v Avatar Country, sa vyšantiť, čo to dá. Veď možno sa pridá aj kráľ Jonas, aby vám dal občianstvo vo svojom kráľovstve.


Použité zdroje:
Foto: FB kapely

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *