Arzén ponúka tri oriešky pre fanúšikov

Skupina ARZÉN, stálica na rockovej scéne, nezaháľa a aj v aktuálnom roku prináša fanúšikom rôzne prekvapenia. Tým prvým je skôr štatistický údaj. Ako sme sa dozvedeli od manažmentu kapely, počas minulého roka sa predalo vyše tisíc fyzických nosičov posledného albumu Teraz nám vyhráva. To je na skromné a nekomerčné slovenské pomery obdivuhodné číslo. Aktuálne sa chystá reedícia.

  

Druhým prekvapením je video k piesni Dievčatko. Klip je vydaný ako promo ku tretiemu prekvapeniu. Na albume sa nachádza slovenská verzia, no vo videu je počuť češtinu vďaka spolupráci s kapelou ČECHOMOR. Táto nová verzia sa bude nachádzať na spomínanej reedícii albumu. Videoklip vychádza, ako inak, z folklórnych motívov a hlavnú úlohu v ňom okrem hercov stvárňuje aj slovenská príroda.

  

No a tretie a najzaujímavejšie prekvapenie je spoločné turné so skupinou Čechomor. Tá oslavuje tridsať rokov svojej existencie (mimochodom, o päť menej ako Arzén). Turné zahŕňa päť slovenských miest a kapely vystúpia v poradí Arzén, Čechomor. Pozor, nejde však o koncerty v štýle predkapela a hlavný účinkujúci, ale o dva rovnocenné a plnohodnotné koncertné sety. Tešiť sa tak môžete na 160 minút kvalitnej muziky. A čo je pre ľudí najdôležitejšie? Všetky koncerty sú cez víkend, takže odpadajú problémy s ranným vstávaním.

 

1.3.2019 Bratislava, Hant Aréna

8.3.2019 Ružomberok, KD Andreja Hlinku

9.3.2019 Žilina, Dom Odborov

15.3.2019 Trenčín, Piano Club

16.3.2019 Nové Zámky, Hala Milénium

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *