Architects a The Amity Affliction mieria na Slovensko

Chlapci z britského Brightonu, ktorých pred rokom postihlo nešťastie v podobe úmrtia jedného zo zakladajúcich členov – gitaristu a klávesáka Toma Searla, budú tesne pred výročím jeho smrti koncertovať v Bratislave. Predstavia tak svoj zatiaľ posledný vydaný album All Our Gods Have Abandoned Us, ktorý do veľkej miery inšpirovala aj choroba, ktorej Tom nakoniec podľahol. Táto doska ponúka to najtemnejšie a najtvrdšie, čo zostava ARCHITECTS počas svojej kariéry nahrala a dá sa teda takmer s určitosťou predpokladať, že šou v Bratislave bude poriadna rozbíjačka.

 

Veď ako sa nedávno na Facebooku vyjadril Tomov brat-dvojča, bubeník Dan Searle: „Album sme nahrali v stave radosti a nie smútku. Áno, texty Tomovi umožnili spochybniť podstatu života a preskúmať vlastnú smrteľnosť, len si, prosím, nemyslite, že je výsledkom trápenia. Často to boli nádherné chvíle.“ Od ich poslednej návštevy hlavného mesta ubehlo už päť rokov, takže fanúšikovia sa na ich hlasného návratu už zaiste nevedia dočkať. Na Tomove miesto nastúpi gitarista spriatelených Sylosis Josh Middleton a celý koncert sa bude niesť v duchu spomienky na strateného umelca. 13. augusta sa tak postarajú o nezabudnuteľný letný večer.

 

Spoločnosť Angličanom budú robiť protinožci THE AMITY AFFLICTION, ktorým sa u nás zrejme zapáčilo, keďže sme ich mali v Bratislave naposledy pred rokom. Kto by sa však sťažoval? Ak teda chcete vidieť, ako to obidve kapely rozbalia v Majestic Music Clube, zabezpečte si lístky čím skôr. Idú totiž ako teplé rožky a za prvý deň od oznámenia akcie je fuč už trojciferné číslo…


Použité zdroje:
Foto: rockfeed.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *