Arch Enemy prichádzajú s ďalšími novinkami

Veľa fanúšikov netrpezlivo odpočítava dni. Zostávajú totiž už iba necelé dva týždne do vydania dlho očakávanej dosky švédskej metalovej formácie ARCH ENEMY. Kapela ale nenecháva svojich fanúšikov čakať „iba tak“. Čakanie im spríjemňuje tým, že ich stále teší ďalšími a ďalšími novinkami. Medzi posledné kúsky, ktoré kapela vypustila do sveta, patrí hlavne ďalší zverejnený singel z pripravovaného albumu Will To Power s názvom The Eagle Flies Alone. Po nedávnom The World Is Yours je doposiaľ druhou zverejnenou skladbou a určite všetci zdieľame názor, že sa naozaj máme na čo tešiť.

 

K novému videoklipu ako aj k skladbe samotnej sa vyjadril Michael Amott: „Je dosť zvláštne, že túto skladbu som napísal v slnečnom Mexiku minulý rok, ale nebojte sa, Arch Enemy neprešli na Mariachi. Práve naopak, táto pieseň je zakorenená v klasickom metale a melancholickej atmosfére Škandinávie. Čo sa týka textu, je to hymnický bojový pokrik pre všetkých priateľov, ktorí sú všade naokolo v heavymetalovom svete. Video sme natáčali s naším režisérom Patrickom Ullaeusom vo Švédsku počas najchladnejšej filmovačky, akú som kedy zažil! Ale nakoniec, pri pohľade na výsledok, to stálo za to, vyšlo to nádherne. Asi niekedy musíte naozaj trpieť pre umenie!“

Treba pripomenúť aj limitovanú päťstokusovú edíciu zlato-čierneho vinylu, ktorý si môžete predobjednať cez Amazon. Táto edícia sa zaradila k skutočne úctyhodnému počtu verzií dosky Will To Power, ktoré kapela pripravila pre nadšených zberateľov. Medzi inými treba spomenúť i rovnako limitované box sety, ktoré obsahujú aj zoznam fanúšikov, ktorí sa v počiatkoch kampane zaregistrovali cez vydavateľstvo Century Media.

 

Najlepšie na záver. Asi najväčšou novinkou je spustenie predaja VIP lístkov na celé jesenné európske turné. Samozrejme, do tejto šnúry koncertov patrí aj bratislavská šou v MMC, ktorá sa bude konať presne mesiac od spustenia predaja, teda 25. septembra. Ak sa teda chcete stretnúť a odfotiť s členmi kapely Arch Enemy, a pridať si do zbierky aj ich podpísaný setlist, tak neváhajte a kúpte si na webe kapely svoju vstupenku k splneniu ďalšieho veľkého hudobného sna.  


Použité zdroje:
FB kapely

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *