Arch Enemy predvedú čerstvú novinku v Bratislave

Po tom, ako ARCH ENEMY dokončili svetové turné k úspešnej nahrávke War Eternal a vydali dlho očakávané DVD zo svojej šou na jednom z najväčších metalových festivalov na svete Wacken Open Air 2016, oznamuje neustále stúpajúca hviezda švédskeho death metalu vydanie ďalšej novinky. Už desiaty  radový album sa na pulty vydavateľstiev dostane 8. septembra a nesie názov Will To Power. Krátko po jeho vydaní kapela vyráža na rovnomenné turné, v rámci ktorého prebrázdi hlavne východnú Európu, Rakúsko, Fínsko a Rusko.

 

Gitarista Michael Amott pri tejto príležitosti neskrýva radosť z jesenných plánov zostavy: „Sme nesmierne šťastní, že po dlhých mesiacoch skladania a nahrávania sme dokončili práce na desiatom štúdiovom albume Will To Power. Tešíme sa, ako vám už čoskoro predstavíme našu novú hudbu. S rovnakým nadšením vám oznamujeme prvú časť svetového turné Will To Power. Nevieme sa už dočkať, ako vám, drahí fanúšikovia, zahráme staré aj nové skladby. Uvidíme sa čoskoro!

 

Ak sa teda počas leta nechystáte na niektorý z festivalov, kde táto skupina zahrá (Rock Pod Kameňom v Snine – 4. augusta či Ostrava v Plamenech – 5. augusta), budete mať jedinečnú príležitosť si Švédov obzrieť aj na jeseň po návrate z dovolenky. Spoločnosť im budú robiť čoraz populárnejší Ukrajinci JINJER. Aj keď sa obidve kapely v našom okolí objavujú celkom pravidelne, vidieť na jednom pódiu dve ženy s hlasom, ktorý by dokázal strčiť do vrecka mnohých mužských vokalistov, bude určite netradičný zážitok.

 

Či už patríte medzi veľkých fanúšikov melodických gitár a modrovlasej dračice Alissy alebo vás viac láka ukrajinská zmes progresívneho metalcoreu a groove metalu na čele s divoškou Tatianou, na jeseň si prídete na svoje. 25. septembra budete môcť ukázať svoju lásku k metalu v bratislavskom MMC klube. 


Použité zdroje:
Foto: Tom Couture Photography

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *