Arakain prichádza do Bratislavy s Thrash club Tour!

Spojenie českej rockovej špičky Arakain a legendárneho bratislavského klubu V je celkom atraktívna ponuka. V rámci svojho Thrash Club Tour predstavia najmä thrash-metalové kúsky zo starších albumov.

Tohtoročné turné kapely Arakain je naozaj výnimočné, pretože rockeri ešte nikdy neodohrali čisto klubové turné. A to sú na scéne už 31 rokov. Klubová atmosféra v kombinácii s  kvalitným thrashmetalom nenechá chladného žiadneho fanúšika.

Arakain patrí medzi českú rockovú špičku, zaslúžili sa o to množstvom vydaných albumov a videoklipov. Získali nielen rôzne ocenenia, ale aj srdcia a duše tisícok fanúšikov v Čechách aj na Slovensku.  

Arakain prichádza do Bratislavy s Thrash club Tour!

Pútavá energická show, kvalitné metalové skladby, krásne balady – to je Arakain. Hlas speváka Jana Toužimského je jeden z najcennejších na súčasnej českej muzikálovej scéne. Ak sa o jeho kvalitách chcete presvedčiť na vlastné uši, kúpte si lístky na koncert s dátumom 13. novembra a miestom konania bratislavský V-klub.

Hudobným hosťom bude metalová skupina Tristana, začiatok koncertu bude o 19.00hod. Vstupenky zakúpite v sieti Ticketportal.

Ak ešte stále váhate, nalaďte sa na YouTube:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *