Apocalyptica opäť zavíta na Slovensko, tento raz na východ

Ak ste zmeškali koncert APOCALYPTICY na Slovensku, nezúfajte. Skoro na rok presne od predchádzajúceho projektu In Castle v Seredi, kde sa predviedli v dokonalej kondíciíi sa toto kvarteto violončelistov opäť dostaví do našej krajiny. No tentoraz zavítajú 18. augusta 2019 do východoslovenskej metropoly – Košíc, kde podobne ako v Seredi budú vystupovať v amfiteátri pod holým nebom. Fanúšikovia sa tak znova môžu tešiť na živé krásy inštrumentálnej verzie metalu, aký práve ponúka ich najznámejší album Plays Metallica By Four Cellos z roku 1996. 

 

V augustový večer 17. augusta sme sledovali vystúpenie v zostave tvorenej Eiccom Toppinenom, Perttum Kivilaaksom, Paavom Lötjönenom, Anterom Manninenom a Mikkom Sirénom, ktorých dych berúce vystúpenie sa zaručene ozývalo celou Sereďou.

 

V Košiciach to určite nebude za Sereďou zaostávať, pretože sa to bude opäť niesť v open-air atmosfére a okrem skladieb z prelomového debutového albumu Apocalyptica zahrá aj ďalšie klasiky skupiny Metallica. Novinkou je ale to, že koncert bude pozostávať z dvoch častí, skupina ho totiž plánuje rozdeliť prestávkou. Lístky sú už v predaji a prvých 500 je priam až za smiešnu cenu, určite neváhajte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *