Anti-Flag zverejnili videoklip, ktorý natáčali v Bratislave

Americkí punkáči ANTI-FLAG sa objavili 13. júna v Bratislave, aby predskakovali kapele The Offspring na ich koncerte v Inchebe. Predtým ešte málokto tušil, že kapela plánuje v Bratislave natočiť svoj nový klip a ako miesto činu si vybrala obľúbený klub Randal.

 

Video ku skladbe Trouble Follows Me sa natáčalo deň po koncerte, 14. júna, a počas šou deň predtým pozvali na natáčanie svojich fanúšikov. Tých sa tam zišla celá kopa, ako je vidieť vo videu. Okrem Randalu obsahuje videoklip zábery aj na iné miesta nášho hlavného mesta. Skladba sa nachádza na ich albume z roku 2017 American Fall. Réžie k jej vizuálnemu stvárneniu sa chytil Alexey Makhov.  

 

Počas natáčania v Randali bola kapela k svojim fanúšikom veľmi priateľská, kúpila im na bare desiatky pív a po natáčaní sa so všetkými pofotila či pridala mini poloakustický koncert. Boli ste tam?

 

Okrem nového klipu ohlásila kapela aj ďalšie dátumy turné po Európe, kde sa vráti na jeseň. Slovensko tento raz obíde, no zastaví sa 11. októbra vo Viedni v klube Flex či 14. októbra v Prahe v Meet Factory. Spoločnosť im na obidvoch týchto koncertoch budú robiť kapely Silverstein, Cancer Bats a Worriers.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *