Anthrax sa vracia do Česka

Jedenásty novembrový deň sa v brnenskom KC Semilasso predstaví thrashmetalová legenda ANTHRAX. Kapela sa v záverečných fázach nahrávania nového albumu rozhodla vyraziť na turné. To odštartovalo už koncom augusta a v novembri sa dostanú aj do Česka.

 

Skladby k novému albumu začali písať už v roku 2013. Minulý rok na jeseň sa vybrali do nahrávacieho štúdia s dvadsiatimi pôvodnými piesňami na konte, čo je najväčší počet, s akým kedy na nahrávanie išli. Pôjde o nadviazanie na album Worship Music spred štyroch rokov, ktorý bol nominovaný na Grammy a bol hodnotený ako jeden z najlepších albumov v roku 2011.

 

„Album Worship Music začal novú kapitolu v našej kariére, tá poslúžila ako inšpirácia pre tento nový album. Album Worship Music tvorilo mnoho rôznych typov piesní – thrashových aj tých odkazujúcich na zvuk Anthrax z deväťdesiatych rokov, ale chystaná novinka je naozaj thrashová,“ vyhlásil bubeník Charlie Benante.

 

Dúfame, že nový album si udrží latku nastavenú tým posledným a že skladby z neho predstavia aj na koncerte v Brne 11. novembra. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketpro.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *