Anthology makajú na novom materiáli

Ak máte talent, ktorý ste ochotní rozvíjať a tvrdo na sebe makáte, výsledky sa dostavia. Dôkazom tohto možno trochu patetického, ale pravdivého výroku je ešte stále mladá formácia ANTHOLOGY. Tá sa však už stihla etabolovať medzi špičkou slovenského power metalu. Ich debutový album The Prophecy (2014) bol výborne hodnotený ako doma, tak aj na zahraničných webzinoch. Na popularite im pridali aj početné koncerty na Slovensku a v Českej republike vrátene veľkých festivalov, ako napríklad Made Of Metal alebo More Than Fest. Oravčania však rozhodne nezaspali na vavrínoch a s cieľom dokázať, že ich úspech nie je náhodný, v týchto dňoch usilovne pracujú na druhom, zatiaľ bezmennom albume. Ak pôjde všetko podľa plánov kapely, tešiť sa naň môžeme na jeseň tohto roku.

 

Dáma a páni boli zrejme s prácou renomovaného producenta Rolanda Grapowa (Masterplan) a Michala Jankuliaka (Eagleheart) spokojní, keďže ich služby sa chystajú využiť opäť. Popri tom majú zatiaľ potvrdené dva koncerty u našich českých bratov, ktoré odohrajú ako support pre tiež powermetalových Novojičínčanov Porta Inferi. Prioritou však ostáva nahrávanie platne, ktorého výsledkom by malo byť 9 nových skladieb.

 

Anthology vznikli už v roku 2009 a okrem spomínaného prvého albumu majú na konte aj demo Exitus z 2011. Zaslúžený priestor dostali aj na rocker.sk, rozhovory si môžete prečítať tu a tu, recenziu na ich prvý plnohodnotný počin si môžete prečítať na tomto mieste.

 

Aktuálna zostava:
Raylyn Shayde – spev, 
Majo Gonda – sólová gitara, 
Miro Grman – rytmická gitara, 
Peter Pleva – bicie, 
Martin Solárik – klávesy, 
Kristián Žilinec – basgitara.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *