Anthems Of Apocalypse po štvrté bude v Liptovskom Mikuláši

Štvrté pokračovanie koncertov pod názvom Anthems Of Apocalypse sa uskutoční v Liptovskom Mikuláši v sobotu, 14. októbra. Pódium v miestnom Riders klube si tentokrát podmania štyri kapely zo Slovenska.

 

Po dvadsiatich rokoch hibernácie sa k životu prebralo piešťanské monštum DEHYDRATED. Slovenská deathmetalová legenda v doplnenej zostave okolo Braňa Juráka má už nahratý nový album, ktorý bude vydaný čoskoro pod názvom Resurrection.

 

Ďalšou deathmetalovou bandou na súpiske sú BLOODCUT. Martinské trio zahrá v plnej dĺžke svoj debutový album The Old Cemetery Stories, ktorý vyšiel v apríli tohto roku. Ak obľubujete hnilobou páchnuci death metal starej školy, určite si prídete na svoje.

 

Nespútanú dávku energie, živelnosti, ale aj humoru so sebou prinesú grinderi THORWALD. Košická formácia vznikla v roku 1999 a môže sa pochváliť splitkom s francúzskym goregrindovým valcom Pulmonary Fibrosis, mini-albumom Čiernobiele Prasa (2013) a najnovšie aj prvým dlhohrajúcim albumom Kolízie Systému (2016).

 

Metalový večer odštartuje svojím rezkým thrashom kapela RATIMOR. Chalani už majú na konte prvé koncerty v rodnom Ružomberku, a tak nastal čas, aby sa ukázali aj v neďalekom Mikuláši.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *