Americkí rockeri Skillet premiérovo navštívia Slovensko

Vyzbrojení materiálom z nového albumu Victorious, populárni americkí rockeri SKILLET tento rok premiérovo prídu aj na Slovensko. Domácich fanúšikov potešia zastávkou v Bratislave, kde zahrajú 25. novembra v Refinery Gallery.

 

V našich končinách sa Skillet naposledy predstavili v Česku na minuloročnom Rock for People, kde ovládli záverečný festivalový deň. Tentokrát dorazia aj s kompletne novým, v poradí desiatym albumom, ktorý vychádza 2. augusta. Ich koncert prinesie práve séria Rock For People Concerts. 

 

Rockový štvorlístok z Memphisu je právom zaradený medzi najúspešnejšie rockové kapely 21. storočia. Na svojom konte má iba za rok 2018 cez miliardu streamov, viac ako 12 miliónov predaných albumov a už dvojnásobne platinový album Awake.

 

Skillet sa môžu pochváliť aj dvomi nomináciami na Grammy Awards a množstvom ďalších cien. Ich videá majú milióny zhliadnutí na YouTube – iba samotný singel Monster ich nazbieral cez 260 miliónov a patrí k k najstreamovanejším skladbám všetkých čias.

 

Koncom novembra sa teda v Refinery Gallery očakáva poriadna “plnka” a organizátori s predpredajom vstupeniek odporúčajú neváhať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *