Američania si pozrú zatmenie slnka s Ozzym a pri víne

V USA, konkrétne v Carterville v Illinois, budú môcť 21. augusta tamojší obyvatelia a návštevníci sledovať jeden úžasný prírodný jav. Úplne zatmenie slnka. A nielen to. V tomto termíne bude ešte prebiehať aj Moonstock Music Festival. Toto zaujímavé spojenie je obohatené ešte o jednu skutočnosť. Úplne zatmenie totiž nastane o 13:20 a kto iný by bol vhodnejší, aby presne v tomto čase odpálil svoj koncert ako OZZY OSBOURNE. Svoj set navyše odštartuje najvhodnejšou možnou skladbou Bark At The Moon. Aby sa táto výnimočná udalosť dostala ešte viac do povedomia ľudí, pri tejto príležitosti prišla na trh nová značka vína Solar Red Wine patriaca práve Ozzymu.

 

Jedna fľaška takéhoto vína je ocenená na päťdesiat dolárov. Teda pokiaľ nemáte záujem o zberateľskú verziu uloženú v rakve vystlanej čiernymi saténovými vankúšikmi. Fľaša je tiež „ozdobená“ certifikátom autenticity s fotkou Princa temnôt, ako podpisuje etikety a, samozrejme, samotným Ozzyho autogramom. V tejto verzii prišlo do predaja iba päťsto fľaší a rovnaká ako ich počet je aj ich cena v dolároch za kus.

 

Pre tých, ktorý sa vyznajú a chcú vedieť viac, treba dodať, že je to stredne suché červené víno, ktoré bolo vyrobené zo zmesi vysokokvalitných odrôd hrozna Zinfandel a Syrah. Víno obsahuje ovocné tóny figy, slivky, čerešne a brusnice, ktoré kontrastujú so zemitosťou a dubovým buketom. Všetko to vrcholí jemne korenistou chuťou po čiernom korení. Víno sa skvele hodí k bravčovému mäsu, pečenému kuraťu, jahňacine, barbecue kuraťu a cestovinám s paradajkovým základom.

 

Ak vás nezaujalo toto víno, existuje množstvo ďalších alkoholických i nealkoholických nápojov, ktoré sa predávajú pod značkami známych kapiel. Je ich skutočne dosť a niektoré z nich sú popísané aj tu. Tak hor sa ochutnávať. 


Použité zdroje:
blabbermouth.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *