Alternatívny metalisti Fenisia prídu v októbri s albumom The Spectator

Vydavateľstvo Eclipse Records oznámilo, že pod svoje krídla vzalo kapelu Fenisia z Ríma, ktorá má na talianskej rockovej scéne svoje pevné miesto už od roku 2012, kedy vydali svoj debutový album. Tvorba kapely je silne ovplyvnená Amerikou severu a spojenie s talianskym temperamentom prináša unikátny výsledok.

„Po pár rokovaniach s rôznymi vydavateľstvami sme sa napokon rozhodli pre Eclipse Records a musím povedať, že to bola najlepšia voľba,“ hovorí spevák a gitarista Nic Ciaz. „The Spectator je vyzretý a premyslený album, na ktorom bude počuť ten obrovský progres, ktorý kapela urobila v rámci svojej hĺbky, textov a celkového konceptu.“

„Toto je pre nás veľmi dôležitý krok, pretože vďaka spolupráci s týmto uznávaným vydavateľstvom sa s naším albumom definitívne prehupneme na svetovú scénu. Je to pre nás obrovská česť a som si istý, že album The Spectator nesklame očakávania fanúšikov, vydavateľa a snáď ani nás samotných!“ dodáva basák Doc Liquido.

Plnohodnotný album The Spectator produkoval Ray Sperlonga (American Idol) a mastroval Collin Davis (Imagica, Deeds of Flesh). Celosvetová premiéra albumu nastane 30. októbra 2020 a viac informácií bude pribúdať priebežne, avšak už teraz si ho môžete uložiť do sledovania na Spotify, Apple Music, Deezer a Tidal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *