Alter Bridge hlásia tretiu vlnu európskych koncertov

Nie je to ešte ani rok, od kedy ALTER BRIDGE vydali svoj piaty štúdiový album The Last Hero. Za ten čas však už stihli dve európske časti turné na podporu svojej novinky v diskografii. Tá druhá skončila len nedávno a v rámci nej sa kapela prvýkrát zastavila v Prahe a predviedla sa aj na Nova Rocku.

 

Na august a september majú naplánované koncerty v Severnej aj Južnej Amerike. Vrátime sa v októbri, ale ešte stále sú to len plány,“ prezradil nám v rozhovore len pred mesiacom gitarista Mark Tremonti o tom, či sa k nám ešte v dohľadnej dobe vrátia. Plány sa stali skutočnosťou a na začiatku októbra Alter Bridge tretíkrát zavítajú na náš kontinent. Začnú dvomi špeciálnymi koncertmi v Londýne, kde zahrajú so symfonickým orchestrom. Najbližšie ku Slovensku zahrajú 18. októbra vo Viedni (Gasometer), 20. októbra vo Varšave (Progresja) alebo 22. októbra v Budapešti (Sportarena).

 

Šou skupiny vedenej spevákom Mylesom Kennedym je zážitok na vysokej úrovni, ktorý by ste si určite nemali nechať ujsť. Zábery z koncertu v Londýne sa stali materiálom pre videoklip ku skladbe Cradle To The Grave, ktorý kapela zverejnila pred pár týždňami. 


Použité zdroje:
Foto: FB kapely

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *