Alice Cooper príde po dekáde šokovať Slovensko

Krstný otec shock rocku, žijúca legenda, spevák, ikona. ALICE COOPER. Kto by ho nechcel vidieť naživo a dokonca na Slovensku? Práve tento sen sa stane skutočnosťou. Alice totiž 15. septembra 2019 zavíta do bratislavskej Incheba Expo Arény.

 

Alice Cooper sa vlastným menom volá Vincent Damon Furnier a tento rok vo februári oslávil 70. narodeniny. No ani vek pre neho nie je prekážkou v koncertovaní po celom svete so svojou sólovou kapelou či s kapelou Hollywood Vampires, kde po jeho boku hrajú Joe Perry či Johnny Depp. 

 

V Bratislave nám ale príde ukázať svoje sólové vystúpenie v rámci Ol Black Eyes is Back Tour 2019 plné nielen veľkolepých hitov ako Poison, School’s Out, No More Mr. Nice Guy či množstvo ďalších, ale aj svoju nezameniteľnú pódiovú šou. Jeho výprava, scéna a rekvizity (často aj zvieratá, napr. pytón) často balansujú na hrane medzi rockovým koncertom, muzikálom a divadlom. Predvádza hororovú šou plnú trikov, počas ktorej sa neraz dal obesiť alebo sťať gilotínou.

 

Alicea Coopera sme zatiaľ mali na Slovensku len raz na dvoch vystúpeniach – v roku 2009 v Bratislave a v Košiciach. Ak si jeho druhú slovenskú návštevu nechcete nechať ujsť, lístky si môžete darovať už pod vianočný stromček, predávať sa začnú 14. decembra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *