Aký bude celý program Harley Days v Prešove?

Zlatým klincom celého dvojdňového programu Harley Days budú Megadeth, to už dávno vieme. Známe je aj to, že popri nich vystúpia The Careburetors a Signum Regum. Ale náplňou 16. a 17. júla budú i iné veci.

 

Napríklad si môžete prezrieť dvadsaťtri najnovších modelov motoriek Harley-Davidson, ktoré na Slovensko privezie špeciálne upravený kamión v rámci Harley on Tour. Práve tie budú srdcom a dušou programu. Nemusíte ich však len obzerať. Je možnosť aj zadarmo otestovať týchto nových dvojkolesových chrómovaných tátošov. Na testovacie jazdy sa môžete prihlasovať už teraz. Budú sa uskutočňovať v oba dni od 10:00 do 18:00.

 

O nič nebudú ukrátené ani deti či nejazdci. Pre deti budú pripravené jazdy na motorkách so sajdkou, zatiaľ čo pre nejazdcov bude čakať stacionár Jump Start aj s inštruktorom. Ide vlastne o stacionárne upevnený motocykel Harley-Davidson, na ktorý sa môžete posadiť, naštartovať ho, preradzovať rýchlosti a vychutnať si tak burácanie ikonického motora V-Twin.

 

Denný program bude bohatý, plný jedla, pitia a zábavy. Naskytne skvelý pohľad na kaskadérov. Nebudú chýbať moto súťaže a spanilá jazda mestom, ktorá sa uskutoční v sobotu. „Chceme si zajazdiť spoločne so všetkými motorkármi, ktorí nás už poznajú a radi by sme sa zoznámili s ďalšími, ktorí u nás v Prešove ešte neboli. Pozývame vás na spoločnú spanilú jazdu Prešovom, ktorá odštartuje v sobotu 16. júla o 13:00. Všetci motorkári, ktorí sa chystáte na večerný koncert Megadeth, máte od nás zabezpečené strážené bezplatné parkovisko pre motorky až do nedeľňajšieho obeda. Tešíme sa na vás,“ pozýva spoluorganizátor podujatia Martin Vichrest z Harley-Davidson Prešov. Celý deň bude obohatený rádiom Rocková Republika spolu so súťažami a moderátorom bude Rado Mešša.

 

Čo sa týka hudobného spestrenia programu, pribudlo do neho niekoľko mien, ktoré skrátia čakanie na hlavný výstup večera v podobe legendárnych Megadeth. Pred Tatran Handball Arenou zdarma vystúpia Meredith, ktorých môžete poznať z minuloročnej Rockovej Maturity, ale aj Lunokhod a Got Blue Balls.

 

V skupinách budú jednoznačne viesť Megadeth. Podporia ich nórski The Carburators, powermetaloví Signum Regis, ktorých členom je aj rodený Prešovčan Mayo Petranin. Tieto dve zoskúpenia odštartujú sobotný večer 16. júla, kedy sa brány haly otvoria o 20:00, aby sa zatvorili až po odchode Megadeth z pódia. Prvých dvesto motorkárov, ktorí prídu v klubových vestách, dostane pri vstupe do haly na uvítanie Jacka Danielsa.

 

Lístky sú dostupné v sieti predpredaj.sk za 35 eur na státie a 39 eur na sedenie.

Aký bude celý program Harley Days v Prešove?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *