Aj metalových veteránov trápi ekológia. U.D.O. vydá album v polovici júla

Toto leto sa bude niesť v znamení hudobného prekvapenia. Legendárny U.D.O. vydáva album v spolupráci s oficiálnym nemeckým orchestrom Das Musikkorps der Bundeswehr a bývalými členmi Accept. Album je pomenovaný We Are One a veľký podiel na ňom majú pesničky o ekologických problémoch planéty.

„Všetci žijeme na jednej planéte bez ohľadu na to, kým sme a čo robíme. Máme len túto jednu jedinú, žiadna ďalšia pre život nie je. Keď vidím zábery plastov v oceánoch a keď počujem o ďalšej klimatickej katastrofe v správach, vážne uvažujem nad tým, ako sme ľahostajní a nezodpovední. Nie je to len o nás, je to aj o našich deťoch,“ hovorí Udo Dirkschneider.

Aj metalových veteránov trápi ekológia. U.D.O. vydá album v polovici júla
Aj metalových veteránov trápi ekológia. U.D.O. vydá album v polovici júla

Album We Are One obsahuje 15 pesničiek, ktoré budú vydané pod krídlami AFM Records/Soulfood Music. Všetky pesničky zložil U.D.O. spolu s Christophom Scheiblingom. Spolu s nimi sa na skladaní podieľali ďalší bývalí muzikanti Accept: Stefan Kaufmann a Peter Baltes. Tvorenie skladieb majú na svedomí aj členovia orchestra Guido Rennert a Alexander Reuber.

Nech akokoľvek ľudia vnímajú to, keď sa spojí rocková kapela s orchestrom, toto bude niečo iné. Toto je jeden z najprepracovanejších albumov, ktorý sa ponúka. Nie je to len o tvrdom zvuku U.D.O. posilnený 60 členmi orchestra, pretože obsahuje aj jedinečné aranžmány, ktoré len podčiarkujú to, ako je U.D.O. hudobne všestranný.

Dirigent Christoph Scheibling na záver dodáva: „Všetci skladatelia spravili fantastickú prácu. Pesničky sú skvelé a ukazujú to najlepšie z orchestra i kapely. Album ponúka rôznorodosť od speed metalu do klasického metalu, od balady do funkového štýlu. Ako orchester sme priniesli do tohto projektu všetko, čo sme mohli.“

Album si už teraz môžete predobjednať v atraktívnom prevedení digi-packu. 


Použité zdroje:
https://www.nuclearblast.de/en/products/tontraeger/cd/cd-digi/u.d.o.-we-are-one.html

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *