Airforce zakotvili u nového vydavateľa a pripravujú album

Old-school rockeri z Anglicka AIRFORCE spojili svoje sily s vydavateľstvom Pitch Black Records, aby vydali nový album “Strike Hard”.

Album, ktorý je pre kapelu druhý v poradí, bude vydaný 4. septembra v digitálnom formáte a aj na CD.
AIRFORCE pochádza z éry NWOBHM z 80. rokov a štýl ich ich hry by sme vedeli najlepšie definovať ako Old School Metal vo svojej najväčšej sláve!

Kapela vznikla ešte v roku 1986 a tvoria ju Tony Hatton (basa), Chop Pitman (gitary) a legendárny bubeník Doug Sampson (ex- Iron Maiden).

Aktuálne je na pozícii speváka talentovaný Flavio Lino.

Na albume “Strike Hard” sa bjavilo aj niekoľko hostí, napríklad Paul Di’ Anno (ex- Iron Maiden) a pôvodný spevák AIRFORCE Ivan Giannini (aktuálne Vision Divine).

CD verzia albumu obsahuje aj bonus track – cover “Faith Healer”, čo je klasická skladba skupiny Sensational Alex Harvey Band song. Na tejto nahrávke sa podieľal aj pôvodný gitarista SAHB Zal Cleminson.

Airforce zakotvili u nového vydavateľa a pripravujú album
Airforce zakotvili u nového vydavateľa a pripravujú album

Skladba “Die For You” je už k dispozícii zadarmo na www.pitchblackrecords.com, kde nájdete aj ďalšie informácie o albume. Na kapelnom YouTube kanáli bude neskôr k dispozícii aj video k skladbe a postupne budú pribúdať aj ďalšie klipy.

Album track-list:

 1. Fight
 2. Die for You
 3. Son of the Damned
 4. The Reaper
 5. Finest Hour
 6. Don’t Look in Her Eyes
 7. I Feel Your Pain
 8. War Games
 9. Band of Brothers
 10. The War Inside
 11. Faith Healer (CD bonus)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *