Adrian Benegas vydáva nové video v spolupráci s Herbie Langhansom z Avantasie

Skladateľ a klávesista Adrian Benegas s potešením zdieľa úplne nové video svojej piesne THE REVENANT zo svojho debutového albumu. Je to špeciálne karanténne vydanie s kapelou, vokálmi Herbie Langhansa (Firewind, Avantasia), paraguajskými hudobníkmi – Diego Bogarin na gitare a base a Seba Ramirez na bicie.

Adrian k videu hovorí: „Izolácia môže priniesť kreativitu, preto sme sa rozhodli zdieľať nejakú hudbu, aby sme všetci spoločne vydržali karanténu. Takže, ak potrebujete niečo počúvať a pozerať, aby ste nejako strávili čas, zdieľame naše video.“

Debutový album s rovnakým názvom ako spomínaná skladba je konceptuálny album s hlbokým príbehom cesty nevykúpenej duše z hlbín vlastného pekla po okraj vnútorného raja, hľadajúcej spôsoby sebarealizácie. Dalo by sa povedať, že tento album poskytuje pohľad na životnú cestu človeka, vrcholy a pády až po svetlo na konci tunela.

 

„The Revenant“ bol napísaný, aranžovaný aj produkovaný samotným Adrianom Benegasom, mix a mastering zabezpečil Jacob Hansen, vynímajúc prvú skladbu „Servants Of The Death“, ktorú mixoval Alberto Bravin a mastering robil Maor Appelbaum. Na albume sa podieľali výnimoční speváci, ako sú Ralf Scheepers (Primal Fear), Herbie Langhans (Avantasia, Radiant), Henning Basse (Firewind), Zuberoa Aznarez (Diabulus in Musica, Tragul) spolu s hudobníkmi z Paraguaja vrátane Sebastiana Ramireza (bicie) a Diega Bogarína (gitara a basa, Tragul). 

Album vyšiel 15. novembra 2019 prostredníctvom vydavateľstva Pride and Joy Music z Nemecka a v decembri 2019 vyšiel v Japonsku cez značku Radtone Inc..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *