Ace Frehley si dal rande so starými priateľmi

Dobré veci si treba pripomínať. Rovnakého názoru sú určite aj mnohí známi hudobníci, ktorí sa z času na čas dajú dokopy, aby potešili seba i svojich fanúšikov. Takýto hudobný úkaz sa stal napríklad aj 15. septembra v New Yorku. V Poughkeepsie totiž vystupoval bývalý člen kapely KISS Ace Frehley so svojou sólovou kapelou, ktorej členom je aj Richie Scarlet, ktorý s Aceom hrával v kapele FREHLEY’S COMET. Ďalšou vystupujúcou kapelou večera bolo zoskupenie FOUR BY FATE, ktorého členmi sú zas John Regan a Tod Howarth, ktorí taktiež boli kedysi členmi rovnakej kapely. Bola by teda nevýslovná škoda, keby v tento večer aspoň na chvíľu Frehleyho kométa opäť nezažiarila. Ace so svojimi kolegami si toho boli taktiež vedomí, a tak odpálili v tejto zostave hneď niekoľko skladieb.

 

Deň pred koncertom sa o pripravovanej šou Ace vyjadril: „Vystúpia na pódium a zahrajú s nami niekoľko piesní. Pôvodne boli otvorení tomu, že by s nami odohrali viacero koncertov, ale nakoniec to nevyšlo. Ale myslím si, že o to bude táto noc výnimočnejšia. Je to prvý raz po veľmi dlhom čase, čo si zahrám na jednom pódiu s Johnom a Todom.“

 

A aby skvelých spojení nebolo málo, Ace momentálne spolupracuje aj s iným bývalým kolegom. Na svojom ďalšom sólovom albume, ktorý by mal Aceovi vyjsť v roku 2018, budeme môcť v dvoch skladbách počuť aj basgitaristu a speváka kapely KISS Genea Simmonsa. 


Použité zdroje:
blabbermouth.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *