ACCEPT oznámili špeciálneho hosťa

ACCEPT síce ešte nechávajú fanúšikov čakať na dvoch nových členov, ale oznámili svojho špeciálneho hosťa festivalového turné.

Ruské zoskupenie hard rockerov REDS’COOL tvorilo v roku 2011 v Petrohrade pôvodne šesť členov. Ale po rôznych zmenách v zostave teraz tvoria kvintet s novým frontmanom a hrajú klasický hard rock s melodickým prízvukom v štýle Gotthard alebo Whitesnake.

Zdieľajúc pódiá sa žánrovými ťažkými váhami ako Gotthard, Joe Lynn Turner, Whitesnake, WASP, Alcatrazz, Gorky Park, Doro Pesch, Royal Hunt, Kingdom Come, Lordi, Grave Digger a Lake of Tears, REDS’COOL ukázali, že sú novou nádejou a nadpriemerným rockovým zjavom z Ruska!

Už na svojom debute z roku 2011 pod názvom “Attraction” ukázala skupina vysokú profesionalitu a technickú zručnosť. Album bol nahraný vo vlastnom štúdiu SpaceX, zatiaľ čo mastering bol robený v Helsinkách vo Finnvox Studios u Miku Jussilu, ktorý pracoval s takými vynikajúcimi kapelami ako HIM, Nightwish, Apocalyptica, Lordi a Children Of Bodom. Pred vydaním albumu sa piesni „One Night“ dostalo rozsiahlej prezentácie na Sankt Petersburgskom „Radio Rocks“ a zostala na vrchole niekoľko týždňov – zatieniac aj legendárnych Whitesnake.  

V lete 2011 REDS’COOL hrá v Helsinkách v klube Tavastia a Kouvola´s v House Of Rock a tiež prekvapia náročných divákov na rôznych kolesách festivaloch v Estónsku a Litve.

Ich druhý album „Bad Story“ bol nahraný a mixovaný v Studio Wiz Michaela Wagenera (Dokken, Accept, Mötley Crüe, Great White, Metallica, Alice Cooper, WASP, Poison, Stryper, Whie Lion, Helloween atď…) Vyšiel v roku 2013.

Ich nový, v poradí tretí album vyjde na jar tento rok.

Po tom, ako ACCEPT absolvovali minulý rok najúspešnejšie turné vo svojej histórii (s ich najúspešnejším albumom od reunionov), sa na Slovensku predstavia len druhýkrát. V Banskej Bystrici odohrajú špeciálne s ďalšími dvomi legendami z UNISONIC – Michaelom Kiskem a Kai Hansenom (obaja exHELLOWEEN Keeper-éra) a Mandy Meyerom (ex-KROKUS) svoje sety.

28. mája v Banskej Bystrici, a to vďaka agentúre EPG. Vstupenky v sieti ticketportal.sk

ACCEPT oznámili špeciálneho hosťa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *