Abnormality chystajú zásadný úder

Deathmetalová mlátička z Massachusetts ABNORMALITY netrpezlivo čaká na vydanie dosky Mechanisms Of Omniscence, ktorú na trh vypustí už 29. apríla 2016 prostredníctvom Metal Blade Records. Ešte pred vydaním albumu na seba upozorňuje prostredníctvom skladby Swarm, ktorá je ukážkou jednoznačného hladu po brutalite.

 

Americká banda Abnormality povstala na troskách kapiel Teratism, Asphyxiation, Goratory a Sexcrement v roku 2005, aby priniesla do podzemia veľkú dávku energie prostredníctvom svojho priamočiareho brutálneho prevedenia death metalu. V roku 2010 im vychádza debutové EP Mortal Oblivion, ktoré doslova zvalcovalo undergroundovú scénu a zapríčinilo podpis s labelom Metal Blade. Kapela je všeobecne hodnotená ako jedna z najťažších a najdynamickejších v tomto hudobnom odvetví.  V súčasnosti režú scénu v zostave, kde hrdelnú stránku reprezentuje kráska Mallika Sundaramurthy, ktorú obklopujú Jay Blaisdell – bicie, Josh Staples – basgitara, Sam Kirsch – gitara a Jeremy Henry – gitara.

 

Album Mechanisms Of Omniscience bude vydaný 29. apríla v podobe CD, DIGI, ale aj LP a obsahuje piesne Swarm, Synthetic Pathogenesis, Mechanisms Of Omniscience, Catalyst Of Metamorphosis, Vigilant Ignorance, Irreversible, Hopeless Masses, Assimilation, Cymatic Hallucinations a Consuming Infinity.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *