8. máj oslávime vo Zvolene so skupinou Helloween

Zdravíme vás, tekvicoví fanúšikovia. Nechcene sme všetci potrápení vákuom, ktoré tu načas nastalo, ale sme tu s novinkami. Takže ako sme sľúbili, ihneď po dodaní noviniek kapelou Helloween vám prinášame viac správ ohľadom turné. Nebude treba vysvetľovať, že dianie za posledné 3-4 mesiace postihlo každého a hudobného priemyslu sa to dotýka možno najviac. Veci sa postupne prebúdzajú k životu, ale ten kultúrny a v takom meradle, ako nám ho ponúka napríklad Helloween, sa posúva dosť výrazne. Na neskôr. Vidíte sami, že toto leto nebudete mať takmer žiadne koncerty a vďaka hrozbe Corony sa ešte úplne nevyjasnilo ani na jeseň a zimu 2020.

Septembrový termín koncertu Helloween sa po dôkladom vyhodnocovaní situácie kapelou, manažmentom v spolupráci s nami promotérmi a tiež s ohľadom na nejasnosť otvorenia všetkých hraníc v EU, presúva o niekoľko mesiacov. Tým pádom vyvstávajú mnohé otázky okolo tejto udalosti, a samozrejme, aj ďalších plánovaných, v podstate všetkých ohlásených akcií.

Zopár dôležitých bodov

  • Nový termín koncertu je 8. máj 2021
  • Mesto a miesto konania ostáva rovnaké – Zimný štadión vo Zvolene
  • Vstupenky ostávajú v platnosti.
  • Vstupné sa nebude vracať, nateraz sa nebude ani meniť cena vstupeniek, ktoré ostávajú na ďalší predaj. Prípadné zmeny ceny ohlásime vopred.
  • Nebudú sa pridávať žiadne miesta, sedenie a VIP státie pod pódiom je vypredané a už sa budú dopredávať len vstupenky na státie.
  • Keďže sa mení termín, špeciálny hosť DIRKSCHNEIDER nie je zatiaľ potvrdený.

Skupina nám dala nový termín 8.mája 2021, čo prináša niekoľko skutočností. Namiesto jesene máme jar, deň vystúpenia máme sobotu (a v podstate celoeurópsky sviatok) a asi najväčšou zmenou je, že nemáme ten radostný dátum začiatku turné, ale my v tom hľadáme samé pozitíva.

Treba sa pripraviť na to, že počas sviatku „bude všetko zatvorené“ a budú obmedzené aj autobusové spoje. Pre nás vyvstáva otázka dôkladnej prípravy občerstvenia pre fanúšikov, ktorí sa dostanú do Zvolena skôr a prípadne sa budú pohybovať v okolí haly – príprava občerstvenia na „celý deň“ aj mimo haly, a samozrejme, hygienického zabezpečenia okolia haly. Takže sa už teraz zaoberáme všetkými „drobnosťami“ okolo akcie.

Do konania koncertu sa okolo skupiny toho udeje ešte naozaj veľa – keďže sa nahráva nový album po vyše 30 rokoch s členmi teamu KEEPER OF THE SEVEN KEYS 1987-88 a fanúšikovia sa tešia na nový singel, video, album, hádajú, čo všetko pre nich skupina pripraví (napr. koľko singlov vyjde do začiatku turné, aké množstvo merchandise – tričiek, mikín, platní, CDčok, plagátov, samolepiek, fotiek atď… pripraví) a my sa pokúsime byť pojítkom medzi manažmentom, skupinou a vami počas tohto obdobia.
Takže, napriek oddialeniu tohto skvelého koncertu, príjemné napätie začína opäť vzrastať a my tu budeme, aby sme vám o tomto dianí priniesli s našimi partnermi a generálnym predpredajcom vstupeniek Ticketportalom nové informácie ihneď, ako sa dostanú k nám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *