3x októbrové európske turné

Hardcorové kapely pribúdajú po celom svete ako huby po daždi. Tento štýl sa dostáva opäť do kurzu a získava si stále viac fanúšikov. Hardcore zasiahol aj tulipánové sady v Holandsku v podobe kapely CHELSEA SMILE.  Tí prezentujú svoj štýl surovo a nekompromisne na spôsob 80. rokov, nenechali sa ovplyvniť módnou vlnou čistých spevov a sladkých melodických gitár. Z Holandska to do Čiech a na Slovensko nie je až tak ďaleko, a tak sa Chelsea Smile v októbri predstavia v troch českých mestách a jednom slovenskom. U nás si ich môžete pozrieť v Liptovskom Mikuláši.

 

21.10. – Haviřov, My Rocket Club
22.10. – Nový Jičín, Eso Bar
23.10. – Karlovy Vary, Slash Bar
24.10. – Liptovský Mikuláš, Kolotočov Pub

Dlhšiu cestu ako z Holandska k nám budú mať nórski metalisti ABODE. Tí sa koncom októbra ukážu v našich končinách vôbec po prvýkrát.  Na európske turné sa s nimi vydala kapela MECHANICAL HEARTBEAT, ktorá má hudobne blízko k technickému metalu Abode, no neboja sa viac pritvrdiť. Slováci si ich môžu vychutnať 26. októbra v Trnave.

 

24.10. – Ostrava, Chacharkovo doupě
25.10. – Brno, M13
26.10. – Trnava, City Club
27.10. – České Budějovice, Mc Fabrika
28.10. –  Havířov, My Rocket Club

A zo severských krajín sa na európske turné vydáva aj švédska punkrocková kapela LATRASH. Mladíci hrajú punkrock s jemnosťou. Ich vystúpenia nie sú len zaujímavé, ale aj zábavné. Presvedčiť sa o tom môžu všetci, ktorí v polovici októbra prídu na jeden z troch českých koncertov.

 

16.10. – Ostrava, Chacharkovo doupě
17.10. – Most, Záchytka klub
18.10. – Havířov, My Rocket Club
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *