14 minút pre MUSE na soundtracku k filmu World War Z

Britskú rockovú formáciu Muse, ktorá nahrala aj hymnu olympiády v Londýne 2012, si budete môcť vypočuť v novom zombie filme World War Z. V akčnom horore hlavný hrdina, zamestnanec OSN, bojuje proti smrtiacej zombie pandémii. Atmosféru filmu dotvára, alebo skôr vytvára, aj 14 minút hudby od skupiny Muse.

Hovorí Randy Spendlove, prezident divízie filmovej hudby štúdia Paramount Pictures: „Tá hudba dáva filmu feeling a znie to skvele. Po tom, ako sme ju vložili do filmu, museli sme osloviť ich manažérov v USA a Británii, aby sme sa dohodli, ako dostať hudbu aj za hranice filmu. Chceli sme, aby to bolo väčšie ako film.“

Na soundtracku, ktorý mal pod palcom Marc Beltrami, sa objavia 2 skladby od Muse. Z albumu The 2nd Law je to skladba Isolated System.

Na premiére filmu, 2. júna 2013 v Londýne, vystúpia aj samotní Muse. Čaká na nich 15 000 fanúšikov, ktorí si vychutnajú koncertnú časť premiéry po premietaní filmu na Leicester Square. Lístky na tento koncert sú zdarma, dajú sa získať len vďaka špeciálnem kódu cez stránku Muse, vďaka newslettru alebo od špeciálnych patrnerov.

Našli sme pre Vás

14 minút pre MUSE na soundtracku k filmu World War Z
14 minút pre MUSE na soundtracku k filmu World War Z

Muse: The 2nd Law

2LP od britskej rockovej skupiny Muse

The 2nd Law kúpite na vinyllo.sk za 39,90€

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *