Legendárna skupina SCORPIONS sa už túto jeseň po troch rokoch vráti na Slovensko. Okrem takmer dvojhodinovej rockovej nálože si pre slovenských fanúšikov vyhradili aj čas na Meet & Greet. Šancu na stretnutie so slávnymi rockermi má každý návštevník pripravovaného hudobného podujatia.

 

Rocková kapela Scorpions sa po úspešnom košickom koncerte, ktorý sa uskutočil pred tromi rokmi, vracia na slovenskú pôdu. Prierez svojej vyše 50-ročnej hudobnej kariéry pod hlavičkou Crazy WorldTour 2019 rockovým nadšencom ponúknu 20. novembra na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. 

 

Nemecké zoskupenie bratislavskému publiku predstaví svoje najznámejšie hity, ktorými si získali srdcia fanúšikov rockovej muziky. Návštevníci podujatia sa môžu tešiť aj na skladby Rock You Like A Hurricane, Still Loving You, Send Mean Angel či Wind Of Change a mnoho ďalších. 

 

Skúsenosťami ostrieľaní rockeri sa tešia veľkej slovenskej fanúšikovskej základni, ktorá, ako sa zdá, nemá žiadne vekové ohraničenia.  „Scorpions svojimi hitmi  oslovujú všetky vekové generácie, ich skladby sú evergreeny. Vždy nás poteší, ak prinesieme koncert, ktorý zaujme širokú verejnosť,“ vyjadrili sa zástupcovia organizátora. Okrem hudobného zážitku si z koncertu niekoľkí šťastlivci odnesú i ďalšiu vzácnu spomienku.

 

Na sociálnych sieťach usporiadateľa koncertu prebieha súťaž o osobné stretnutie s kapelou. Zapojiť sa do súťaže môže každý návštevník koncertu. Organizátor avizuje, že jednou súťažou o Meet & Greet, ktorá v letnom období prebieha, šanca o stretnutie so slávnymi rockermi zďaleka nekončí. ,,Scorpions prejavil záujem o fanúšikov aj na Slovensku a ponúkli nám určitý počet Meet & Greet. Pre návštevníkov koncertu sme vďaka tomuto gestu pripravili súťaž na našej facebookovej stránke, v ktorej môžu vyhrať osobné stretnutie s touto legendárnou kapelou. Ďalšie súťaže budú prebiehať u mediálnych partnerov koncertu, a to v Rádiu Expres a v TV Markíza. O ďalších možnostiach, ako získať stretnutie so Scorpions, budú informovať spomenutí mediálni partneri,” informovali.


spustiť videospustiť video