Po exkluzívnych vystúpeniach vo viac ako 30 krajinách sa v septembri 2020 uskutoční prvé európske turné Cult Of Fire. Formát komplexného turné a nie jednorazových koncertov bol k novému albumu, setlistu aj pódiovému vizuálu špeciálne vybraný pre toto turné, pretože niektoré kusy z dekorácií by nebolo možné prepravovať letecky.

Nový dvojalbum Cult Of Fire dostal meno "Moksha/Nirvana" a vychádza pod krídlami Beyond Eyes Productions. Ide o dva neoddeliteľne prepojené albumy, ako sú ruky a údy smrtonosnej bohyne Kálí neoddeliteľne spojené s jej telom. Ako už názov napovedá, jedna časť je tematicky orientovaná na hinduizmus, druhá na budhizmus. Dve časti, jedno telo - dve cesty, jeden cieľ.


Digitálna verzia dvojalbumu vyšla 20. februára 2020, fyzické nosiče (double LP / double CD) vychádzajú o mesiac neskôr, teda 21. marca. Na tomto koncerte nebudete mať len možnosť si tieto nové skladby ako prví vypočuť naživo, ale zároveň si ako prví môžete kúpiť nosiče a nový merch.

Turné, vrátane pražského koncertu, sa ako špeciálny hosť zúčastní slovenská skupina Malokarpatan. Aj oni budú propagovať nový album - vychádza 20. marca pod Invictus Prod.

Koncert v septembri v Prahe a aj ďalšie zastávky turné budú jedinou možnosťou vidieť Cult of Fire na európskych pódiách. Nepôjdu na žiadne festivaly ani samostatné vystúpenia.