BRAVE THE COLD, kapela, ktorá je vedená Mitchom Harrisom z Napalm Death, oznámila vydanie svojho prvého videoklipu k skladbe Hallmark Of Tyranny z jej debutového albumu Scarcity. Skladba aj klip sa venuje aktuálnym témam - finančné mocnosti, diktát zo strany vlády, povinné očkovanie, zneužívanie más na dosiahnutie celosvetovej nadvlády. Na skladbe sa autorsky podieľal aj bubeník Dirk Verbeuren z Megadeth, ktorý je spolu s Harrisom druhým a vlastne aj posledným členom kapely.

“Aj keď skladba môže znieť depresívne a beznádejne, jej posolstvom je pozitívny výsledok - skrátka má inšpirovať k zmene. Inšpirácia prostredníctvom umenia je nutná a podstatná pre potreby našej sociálne interakcie, adaptácie, individualizmu a osobnej transformácie. Ak kapela BRAVE THE COLD nezaujme vašu pozornosť, tak potom čo iné? Je čas, aby sme sa prebudili!” hovorí Harris.


spustiť videospustiť video

Kapela BRAVE THE COLD vznikla v roku 2018 a v podstate ju tvoria dve metalové legendy, ktoré sa rozhodli spojiť svoje sily zamerané na nový level agresie. Výsledkom je album Scarcity, ktorý obsahuje 11 skladieb a je sviežim vetrom na metalovej scéne v tomto roku. Produkovaný bol Loganom Maderom (Machine Head, Soulfly).

Album si už môžete predobjednať a k tomu si pokojne zakúpte aj tričká či mikiny. Scarcity je dostupný ako CD a vinyl v troch limitovaných farbách. Do sveta bude album vypustený 2. októbra - zatiaľ iba v digitálnej verzii - ako CD a vinyl bude dostupný až od 11. decembra.

Scarcity tracklist:

 1. Blind Eye
 2. Hallmark of Tyranny
 3. Monotheist
 4. Retrograde
 5. Apparatus
 6. Dead Feed
 7. Upheaval
 8. Refuge
 9. Necromatrix
 10. Shallow Depth
 11. Shame And Ridicule